Müügitingimused

Müügitingimuste kehtivus

1) Müügitingimused kehtivad epood.termex.ee veebipoe kasutaja (edaspidi Klient) ja ettevõtja Termex OÜ (registrikood 10413016) (edaspidi Termex veebipood) vahel kaupade ostmisel.
2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Termex veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
3) Termex veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel https://epood.termex.ee/tingimused
4) Käesolevad müügitingimused kehtivad alates 5. november 2018.a.

Hinnainfo

1) Kõik Termex veebipoes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
2) Kauba ostudele, millele pole kehtestatud eraldi toote lehel tasuta transporti, lisandub hinnale transpordi hind vastavalt Kliendi valitud tarneviisile.
3) Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (3 päeva pärast tellimuse vormistamist).
4) Termex veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel https://epood.termex.ee ja selle alamlehtedel.

Tellimuse vormistamine

1) Lisa soovitud tooted ostukorvi.
2) Ostukorvi lehel täida nõutud andmeväljad. Toodete puhul vali Sulle sobiv pakiautomaat. Seejärel kuvatakse Sulle info pangaülekande sooritamiseks. Tellimuse vormistamiseks vajuta lingile „Esita tellimus”. Paneme eseme teele esimesel võimalusel, kui makse on meile laekunud.
3) Täida ostukorvi leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Sinu ostetud toodete ja teenuste kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning vajadusel hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
4) Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel. Laosolevad tooted jõuavad Sinu valitud pakiautomaati paari tööpäeva jooksul peale makse laekumist.

Müügilepingu jõustumine

1) Kauba müügilepinguga kohustub Termex veebipood andma Kliendile üle olemasoleva, valmistatava või Termex veebipood poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Kliendile. Klient kohustub Termex veebipoele tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.
2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 5 tööpäeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
3) Müügileping jõustub pärast Kliendi tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

Kohaletoimetamine

1) Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib Termex veebipood tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.
2) E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Termex veebipood pangakontole.
4) Termex veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Termex veebipood ei saanud mõjutada ega ette näha.

Tagastamisõigus eraisikust Kliendile (tarbijale)

1) Pärast tellimuse kättesaamist on eraisikust Kliendil õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul.
2) Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab eraisikust Klient asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks eraisikust Klient käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
3) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus, ning esitada see (näiteks e-posti aadressil pood@termex.ee) hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
4) Eraisikust klient peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama e-posti aadressile pood@termex.ee tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.
5) Termex veebipood tagastab taganemisavalduse kättesaamisel eraisikust Kliendile viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik temalt lepingu alusel saadud tasud.

Tagastamisõigus ärikliendile

1) Tagastamisõigus ei kehti ärikliendile ning kõik ostud on lõplikud.

Vääramatu jõud

1) Termex veebipood ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Termex veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

Privaatsuspoliitika ja isikuandmete töötlemine

1) Klient annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse Termex veebipoele koguda ja töödelda tema isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, e-postiaadress, pakiautomaadi valik) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.
2) Eraisikust kliendil on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.
3) Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku Termex veebipood veebilehel.
4) Veebipoel Termex on õigus kasutada ärikliendi e-posti aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks ärikliendile.
5) Klient kinnitab, et tellimuse esitamisega nõustub ta Termex veebipood privaatsuspoliitikaga ning on sellega tutvunud.

Pretensioonide esitamise kord eraisikust Kliendile (tarbijale)

1) Termex veebipood vastutab eraisikust kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest.
2) Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Termex veebipood poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.
3) Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad Termex veebipood ja Tarbija omavahel kokku. Parandamise kulud katab Termex veebipood.
4) Termex veebipood ei vastuta Tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.
5) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile pood@termex.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
6) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Kliendiga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.
7) Eraisikust kliendil on õigus nõuda veebipoelt Termex ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui veebipoel Termex ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub, Termex veebipood ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud.

Pretensioonide esitamise kord Ärikliendile

1) Termex veebipood vastutab Ärikliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad 14 päeva jooksul, alates kauba üleandmisest Ärikliendile.
2) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile pood@termex.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

Vaidluste kohtuväline lahendamine

1) Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole . Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.

Müügitingimused on kehtestanud Termex OÜ juhatuse liige 05.11.2018.